One Direction
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


One Direction Slovenia
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Kako ste postali 1D fani :) 1derful-one-direction-29 Kako ste postali 1D fani :) 1derful-one-direction-29 Kako ste postali 1D fani :) One-band-one-dream-one-d Kako ste postali 1D fani :) One-band-one-dream-one-d Kako ste postali 1D fani :) Up-all-night-one-directi Kako ste postali 1D fani :) One-direction-have-that-
□Single □Taken ■My 5 Husbands
are on tour
Maj 2024
PonTorSreČetPetSobNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
One Direction; ♥ - one-direction icon

If we could only have this life for one more day. If we could only turn back time


 

 Kako ste postali 1D fani :)

Go down 
+6
Evelyn
zvezdica
anćice
~~TALI~~
Nessa
Dnicegirl.
10 posters
AvtorSporočilo
Dnicegirl.
Admin
Dnicegirl.


Število prispevkov : 742
Join date : 17/02/2012
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptyPet Mar 02, 2012 10:26 am

Zanima me, kaj vas je privedlo do tega da ste postali One direction fani, v kakih okoliščinah ste prvič slišali zanje, kdo in kje vas je navdušil oz. koga krivite za obsedenost in kdaj se spoznali da vam ni pomoči ipd lol* Verjamem da imamo vsi zanimive zgodbe lol*
Nazaj na vrh Go down
Nessa
Miss of the month
Nessa


Število prispevkov : 235
Join date : 21/02/2012
Age : 31
Kraj : divan

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptyPet Mar 02, 2012 11:12 am

Krivim pust. In tebe xD
Nazaj na vrh Go down
~~TALI~~
Admin
~~TALI~~


Število prispevkov : 472
Join date : 17/02/2012
Age : 32
Kraj : Somewhere over the rainbow

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptyPet Mar 02, 2012 12:01 pm

Ti si kriva pa Ana pa Nesa Very Happy :haha:
No js sem drugače za njih prfič slišala na FB-ju pa tumblrju ampak se nikol nisem zanimala za njih Very Happy Pol si mi pa ti neko sliko pokazala in vprašala kdo mi je najlepši pa sem rekla da un taskravžlan (Harryyy xD)

No potem ko me je Ana navdušla nad Larryjem so mi dejansko postali zanimivi xD in ko vsako njihovo pesem 5x preposlušaš si nemoreš pomagat,da ti nebi bli ušeč :)

Nazaj na vrh Go down
anćice
Miss of the month
anćice


Število prispevkov : 308
Join date : 21/02/2012
Age : 32
Kraj : topla postelja skos

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptyPet Mar 02, 2012 8:54 pm

Uboga Vesna je usega kriva!:P

pr men je blo prepozn, takoj ko sm ugotovila, da obstaja Larry. Pol ni blo več poti nazaj. Sploh :P
Nazaj na vrh Go down
zvezdica
I kind of like One Direction
zvezdica


Število prispevkov : 38
Join date : 23/02/2012
Age : 27
Kraj : kranj

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptySob Mar 03, 2012 2:21 am

Sestrična je objavla link na fb-ju in pol k sm vidla še video pol tut pr men ni blo več poti nazaj Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Admin
Dnicegirl.


Število prispevkov : 742
Join date : 17/02/2012
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptySob Mar 03, 2012 2:36 am

Ja punce, usega sm jz kriva lol* Blame it on me lol* ja no pač je treba One Direction infection širit dalje lol*

Jz sm pa že tko parkrat vidla k je kdo kej na fb objavu pa sm neki vidla od deleč da so popolni ampk se mi sploh ni dal it gledat/poslušat lol* Pol sm pa še najpri slišala od sestrične za njih in kasnej še od dveh kolegic, pol sm pa rekla no ajde grem pa gledat kaj je zdj to. No, od takrat ni več poti nazaj lol* Najpri u spotu WMYB nism Harryja pa Liama ločila, pa mi je biu Zayn najlepši, pol sm pa pogruntala d je Harry tud popoln, pa usi ostali tud itak...no, to je to lol*
Nazaj na vrh Go down
Evelyn
I like One Direction
Evelyn


Število prispevkov : 78
Join date : 25/02/2012
Age : 31
Kraj : Krško

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptyNed Mar 04, 2012 2:32 am

Na eni strani kjer objavljajo nove pesmi in spote itd. :)*

Prvo sm itak WMYB spot vidla wiiii* ..mislim, da je blo glih poletje al se mi pa sam zdi lol* in pol sm se zalublaaaaaaaaa :love:* od takrat naprej sm sam tisto pesm poslušala...zdej pred kratkim sm pa bol začela tud po fb-ju, twitter-ju pa tuki o njih "raziskovat" :p:

Drugač so mi všeč, ker me res v dobro voljo spravjo...še posebi ko kakšne pizdarije delajo lol* pa pesmi so mi kul, ker so tak fine za pet (ko sm sama seveda Very Happy )

PA ŠE LEPI SO ZA POGLEDAT, HALOO! :jump:
Nazaj na vrh Go down
Ania
I'm One Direction beginner
Ania


Število prispevkov : 27
Join date : 24/02/2012
Age : 35
Kraj : Everywhere

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptyNed Mar 18, 2012 11:43 pm

Ena kolegica je zvedla za njih prek X Factorja in pol večkrat govorila o njih, tko da sm takrat dobila neko idejo o tem kdo so, ampak mi na začetku nekak ni blo do tega, da bi se neki poglablala v njih. Pol je pa spot za Gotta be you ven pršu in vedno več se je o njih pisal in je začel tud mene zanimat, kaj je to za eno čudo. Tko, da sem se spravla pol sama od sebe pogledat video in so mi bli tkoj ful ušečni :love:* Pa na začetku, tko kot ste že ene omenle, tud js ful nism ločla Harryja pa Liama :haha ::*
Nazaj na vrh Go down
~~TALI~~
Admin
~~TALI~~


Število prispevkov : 472
Join date : 17/02/2012
Age : 32
Kraj : Somewhere over the rainbow

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptyPon Mar 19, 2012 5:22 am

Veš kaj me zanima,ko si glih omenla,da nisi ločla Harryja pa Liama xp sem se spovnala,da lahko vprašam a ločite kdo od njih kaj poje ?? Js sem mela ful težav z tem na začetku xD Zdaj se že nekot privajam xD
Nazaj na vrh Go down
MatejaFromSlo
I'm One Direction beginner
MatejaFromSlo


Število prispevkov : 29
Join date : 02/03/2012
Age : 30
Kraj : okolica Ljubljane

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptyPon Mar 19, 2012 5:57 am

Jst tko ko poslušam pesmi, takoj vem kdo poje. Sam je pa res, da se morm pr nekaterih pesmih kr osredotočt. :)*
Nazaj na vrh Go down
https://twitter.com/#!/
zvezdica
I kind of like One Direction
zvezdica


Število prispevkov : 38
Join date : 23/02/2012
Age : 27
Kraj : kranj

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptyPon Mar 19, 2012 6:44 am

Učasih vem kdo poje, kdaj pa sploh ne ločm. :p:
Nazaj na vrh Go down
Ania
I'm One Direction beginner
Ania


Število prispevkov : 27
Join date : 24/02/2012
Age : 35
Kraj : Everywhere

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptyPon Mar 19, 2012 9:25 am

Js isto na začetku nikakor nism mogla razločit kdo kej poje, čist nemogoče se mi je zdel. Pol sm jih pa itak nonstop poslušala, sm se pa počas navadla prepoznat njihove glasove, tko da zdj nimam več tolk problemov, ampak še vedno se pa kdaj kšni delčki komadov najdejo, ko nism čist zihr.
Nazaj na vrh Go down
Evelyn
I like One Direction
Evelyn


Število prispevkov : 78
Join date : 25/02/2012
Age : 31
Kraj : Krško

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptyTor Mar 20, 2012 6:12 pm

Mene pr enih pesmih zmedejo glasi..še posebi Liamov...drugač sm pa na youtubu poslušala une pesmi ko majo besedilo zraven pa še slikce kdaj kdo kej poje :)* koristna zadeva lol*
Nazaj na vrh Go down
Dnicegirl.
Admin
Dnicegirl.


Število prispevkov : 742
Join date : 17/02/2012
Age : 34
Kraj : Ljubljana

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptyTor Mar 20, 2012 8:59 pm

Ja, pa sj ne da je men šele tko po enih 3 videih potegnil d so njihove fotke zravn zato da se ve kdo poje :smeh:
Nazaj na vrh Go down
~~TALI~~
Admin
~~TALI~~


Število prispevkov : 472
Join date : 17/02/2012
Age : 32
Kraj : Somewhere over the rainbow

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptySre Mar 21, 2012 9:35 am

:haha: Bravo Vesna Very Happy naravni talent lol*
Nazaj na vrh Go down
Evelyn
I like One Direction
Evelyn


Število prispevkov : 78
Join date : 25/02/2012
Age : 31
Kraj : Krško

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptyČet Mar 22, 2012 12:11 am

Bolš pozn ko pa prepozn lol*
Nazaj na vrh Go down
Louis *.* :*
I kind of like One Direction
Louis *.* :*


Število prispevkov : 36
Join date : 03/04/2012
Age : 26
Kraj : Ljubljana

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptyTor Apr 03, 2012 5:23 am

No pa da še jst mal povem;

Noja uno k so mal usak video posebi k so odšteva dneve do video spota od WMUB, to sva z prjatlco valda usak dan gledale ane. K pa je video vn pršu sva ble ubedve čist obsedene, k je ma Gotta be you vn pršu so me pa mal razočaral, ni mi biu ušeč besedilo. Zard tega komada sm jih nehala poslušat. Enkrat med zimskimi počitncami sm pa čist ponesreč naletela na video on One thing, in so me fook naudušl da sm si v istem dnevu zlovdala iz partisa njihovo plato jo dala na iPoda in skos poslušala.

Pri men se je tko začel.
Nazaj na vrh Go down
Hanna.
I'm One Direction beginner
Hanna.


Število prispevkov : 4
Join date : 27/06/2012
Age : 31
Kraj : Koper

Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) EmptySre Jun 27, 2012 8:01 am

Čist po naklučju :P
Že 2 leti skor se sam od njih govori pa se nikoli nism preveč za njih zanimala. :P Pol sm pa enkrat, kak mesec nazaj se lotila mal muske poslušat. In so se mi prlubli u sekundi =) Pa še lepi so usi. xD
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kako ste postali 1D fani :) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kako ste postali 1D fani :)   Kako ste postali 1D fani :) Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Kako ste postali 1D fani :)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
One Direction  :: IT'S GOTTA BE YOU... ONLY YOU :: One Direction-
Pojdi na: